Antioxidanty

Antioxidanty sú látky, ktore obmedzujú aktivitu kyslíkatých molekúl: znižujú pravdepodobnosť ich vzniku, udvádzajú ich do menej reaktívneho alebo neaktívneho stavu. Týmto obmedzujú proces oxidácie v organizme, alebo v zmesiach, v ktorých sa vyskytujú.

Z tohto dôvodu ich konzumácia pôsobí pozitívne na zdravie organizmu, v ktorom taktiež zabraňuje oxidácii a starnutiu buniek.

Zoradiť ako:||
Pozrieť všetko | Strana:
 • Betakarotén 25.000 IU

  Antioxidanty

  To je podpora očí a pleti. S antioxidantmi, s prídavkom pre podporu imunitného systému.Vitamín A hrá veľmi dôležitú úlohu pri látkovej premene železa, podporuje udržanie peknej pokožky, prispieva k zachovaniu dobrého stavu slizníc. Navyše podporuje udržanie dobrého zraku a prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.

  Balenie: 100
  Forma: kapsuly
   

  Cena:19.90EUR
 • Noni 450 mg

  Antioxidanty

  Pôvod má v Juhovýchodnej Ázii a Austrálii, dnes sa však vyskytuje prakticky v každých trópoch. Obsah enzýmov je dokonca 800x väčší než u ananásu. Noni má priaznivý vplyv na ľudské zdravie. Noni obsahuje veľké množstvo vitamínu C, beta karoténu, vitamínu B1 a B2, aminokyseliny, mastné kyseliny vlákniny, zo stopových minerálov obsahuje draslík, železo, meď, mangán, horčík, fosfor, zinok a ďalšie stopové minerály.

  Balenie: 90
  Forma: kapsuly
   

  Cena:23.90EUR
 • Oregano 450 mg

  Antioxidanty

  Bylinkári používajú oregano pre liečebné účely aj ako protijed. Oregano bolo široko používané v Európe ako korenie v potravinách a cenené je pre jeho hodnotu ako bylinný doplnok. Je potvrdená schopnosť pôsobiť proti kŕčom, baktériam a plesniam, čo sa využíva najmä v liečbe pľúcnych a tráviacich chorôb.

  Veľkosť balenia: 100
  Forma: kapsule
   

  Cena:13.90EUR
 • Oregano Olej

  Antioxidanty

  Bylinkári používajú oregano pre liečebné účely aj ako protijedOregano bolo široko používané vEurópe ako korenie v potravinách a cenené je pre jeho hodnotu ako bylinný doplnok. Je potvrdená schopnosť pôsobiť proti kŕčom, baktériam a plesniam, čo sa využíva najmä v liečbe pľúcnych a tráviacich chorôb.

  Veľkosť balenia: 90
  Forma: gélové kapsuly
   

  Cena:21.30EUR
 • Zinok 50 mg

  Minerály|Antioxidanty

  Podporuje správne funkcie imunitného systému. Má dôležitú úlohu v mnohých enzymatických funkciách. Nachádza sa hlavne v obličkách, pečeni, podžalúdkovej žľaze (pankreas) a v mozgu. Je dôležitou zložkou antioxidačných procesov. Nevyhnutný pre zdravú pokožku a krásne nechty.

  Veľkosť balenia: 100
  Forma: tablety

  Cena:10.40EUR
Pozrieť všetko | Strana: